Informations

BLOG ABOUT KAYA SCODELARIO

23. října 2015 v 9:34 | Chloe.

Všichni už víte, že jsem se přesunula na jiný blog, ale tenhle rušit nebudu. Možná se ještě vrátím, kdo ví. Všimla jsem si, že mám větší návštěvnost na tomhle blogu, než na mém aktuálním, proto jsem se rozhodla napsat přehlednější článek kde se teď nacházím. Můžete mě kontaktovat na mém ask.fm (odkaz je v menu). Ještě bych vám strašně moc chtěla poděkovat za podporu a návštěvnost na tomto blogu ♥ A opakuji, že kdo byl mezi affiliates na tomhle blogu a měl by pořád zájem, napište mi na novém.

http://dailyscodelario.blog.cz ♦


Information 02 | hiatus?

26. září 2015 v 15:16 | Chloe.
imageimageimage

Vůbec nevím, jak bych měla začít, ale na mém asku jste se mohli dočíst, že jsem si založila nový blog o Kaye Scodelario, blog ještě není oficiálně zveřejněn a asi bude až dneska večer, ale při přidávání novinek jsem si uvědomila, že mě to baví rozhodně víc, než přidávání novinek s Crystal, nemám tím namysli, že blog chci zrušit nebo něco takového, mám to tu moc ráda a chci tu zůstat, jen bych potřebovala chvilku pauzu, příjde mi, že je to tady strašně odfláknuté, blog nevypadá zrovna nejlíp (kromě layoutu) a mě se to tu prostě nelíbí. Moc děkuji za veškerou podporu na blogu, vaše komentáře jsou úžasné ♥ Zachvíli překročím hranici 1 000 návštěvnosti. Nevím, jestli si dám pauzu, ale dneska asi novinky nebudou. Předpokládám, že se brzy objeví fotky z jedné události o které jsem vám říkala včera.

♦ NOVÝ BLOG: -coming soon-

Nevím jak dlouho si budu chtít dát tu pauzu a kdy se vrátím, ale všechny komentáře si budu číst a pořád mě můžete kontaktovat na mém asku, kde jsem opravdu každý den.

NEW INFORMATIONS

4. září 2015 v 20:36 | Chloe

Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, že začnu pomalu doplnovat všechny novinky s Crystal Reed. Photoshooty, akce, videa, no prostě všechno. Nevím jak dlouho to bude trvat, ale myslím, že aktuální novinky nechám na jindy. Crystal ani žádné totiž nemá a já nechci aby tento blog jen tak stál. Začnu s fotkama "Candids", baví mě strašně přidávat a některé fotky jsou i super. Poté přidám "Appearances" a všechno ostatní a ukončím to se shootama, jelikož ty mě vůbec nebaví přidávat, fotky jsou úžasné, ale popravdě není k tomu co říct. S videama si nejsem tak jistá, jestli přidám všechny, ale pokud by jste měli zájem, napište (dopřidávám všechny novinky jenom z roku 2014-2015). Potom ještě upravím trošku menu, jinak ještě připomínám, že se můžete zapsat do affiliates a hlasovat v photo of the month (všechny odkazy najdete v menu). Dneska toho ale moc neudělám, jelikož jsem docela dost unavená ze školy, to vstávání je fakt hrozný, budu ráda když si udělám čaj a zalehnu do postele. Je toho docela dost, ale budu se snažit to dodělat co nejdříve. Můžete mě zatím sledovat na mém asku tady, jsem tam docela dost aktivní.

BLOG:
~ MENU 80% ~

NEWS ABOUT CRYSTAL:
~ APPEARANCES 0% ~
~ CANDIDS 100% ~
~ VIDEOS 0% ~
~ MAGAZINE SCANS 0% ~
~ PHOTOSHOOTS 0% ~
~ TELEVISIONS PRODUCTIONS 0% ~

 
 

Reklama