Září 2015

Information 02 | hiatus?

26. září 2015 v 15:16 | Chloe. |  Informations
imageimageimage

Vůbec nevím, jak bych měla začít, ale na mém asku jste se mohli dočíst, že jsem si založila nový blog o Kaye Scodelario, blog ještě není oficiálně zveřejněn a asi bude až dneska večer, ale při přidávání novinek jsem si uvědomila, že mě to baví rozhodně víc, než přidávání novinek s Crystal, nemám tím namysli, že blog chci zrušit nebo něco takového, mám to tu moc ráda a chci tu zůstat, jen bych potřebovala chvilku pauzu, příjde mi, že je to tady strašně odfláknuté, blog nevypadá zrovna nejlíp (kromě layoutu) a mě se to tu prostě nelíbí. Moc děkuji za veškerou podporu na blogu, vaše komentáře jsou úžasné ♥ Zachvíli překročím hranici 1 000 návštěvnosti. Nevím, jestli si dám pauzu, ale dneska asi novinky nebudou. Předpokládám, že se brzy objeví fotky z jedné události o které jsem vám říkala včera.

♦ NOVÝ BLOG: -coming soon-

Nevím jak dlouho si budu chtít dát tu pauzu a kdy se vrátím, ale všechny komentáře si budu číst a pořád mě můžete kontaktovat na mém asku, kde jsem opravdu každý den.

Twitter and Instagram #4

25. září 2015 v 13:11 | Chloe. |  Crystal Reed » Twitter and Instagram

Prvně bych vám chtěla říct, že tento týden bude Crystal na "WerewolfCon" v Bruselu, kdo by tam jel tak mi dejte vědět! :D Darren přidal na instagram pár fotek, kde můžete vidět Crystal, jak se vyfotila opět s fanouškem (poslední 2 fotky) a tentokrát ve vlaku. Crystal tam má strašně milý úsměv a upřímně strašně mu závidím, že ji potkal (v dobrém). Všechny 3 fotky si můžete prohlédnout v galerii. :)


6GUZwFRT RWy5ehaQ J1lOmvDt

Home > Personal Photos > 2015 > Instagram and Twitter

Crystal Reed out and about in Los Angeles - 2015

23. září 2015 v 18:11 | Chloe. |  Crystal Reed » Candids

Zrovna, když mám hodně učení tak se musí objevit nějaká novinka! :D Rozhodla jsem se, že to ještě přidám dneska a jsou to fotky, přesněji "candids" ze včerejška kdy byla Crystal v Los Angeles. Na sobě má myslím ten stejný outfit co na fotce s fanynkou. Na těchto fotkách ho vidíme lépe a ty sandálky co má jsou strašně super! ♥ Crystal to moc sluší, rozhodně se na ty fotky kouknite. Objevilo se jich docela dost, pro kliknutí na galerii si je můžete prohlédnout.

yZmP3xfd XOqalBXZ VHElJHE9 2eRyFbAj feCPsnYMHome > Candids > 2015 > Out and About in Los Angeles

Crystal Reed - new photo with a fan

22. září 2015 v 12:33 | Chloe. |  Crystal Reed » Other

Objevila se bohužel jenom jedna fotka, kde je Crystal s fanouškem pravděpodobně v nějaké restauraci nebo kavárně. Té holce strašně závidím, že s ní má fotku. Crystal vypadá moc zlatě. ♥ Jinak sledujte můj ask, většinou tam dávám důležité informace a jsem tam každý den.

2iKqd7Zq

Návštěvnost - 14.09. 2015 - 20.09. 2015

21. září 2015 v 15:00 | Chloe. |  visitors


Další návštěvnost na blogu, moc vám děkuji za každé číslo a ještě bych vám chtěla poděkovat v tomto článku za všechny pozitivní komentáře co mi píšete :) Moc to potěší a i když nemám moc dobrou návštěvnost, jsem celkově spokojená.

Pondělí: 30
Úterý: 25
Středa: 11
Čtvrtek: 14
Pátek: 21
Sobota: 55
Neděle: 41

Celkem: 197

Twitter and Instagram #3

20. září 2015 v 17:32 | Chloe. |  Crystal Reed » Twitter and Instagram
Rozhodla jsem se přidat na blog poslední tweety co napsala Crystal na svůj twitter.


-Tady je fotka k druhému tweetu, kterou přidala Crystal na svůj instagram.

Nt4vloD4


Crystal Reed at Variety and Women in film - 18th September

20. září 2015 v 13:12 | Chloe. |  Crystal Reed » Appearances

Crystal se konečně zúčastnila nějaké akce. Jde o akci "Variety and Women in film Annual Pre-Emmy Celebration" v Kalifornii. Na fotkách vypadá Crystal úchvatně! ♥ Krásně se usmívá a ten outfit jí nesmírně sluší, na černé se nedá nic zkazit. Celý si ho můžete prohlednout až na poslední fotce. Škoda, že se objevilo tak málo fotek, ale i tak jsem ráda že se vůbec něco objevilo.

0vCQAqfN ra6dlLth 8qBdfJ1Q wbg6oQZV

layout version 02

19. září 2015 v 15:19 | Chloe. |  Past layouts

from: Helčíta | since: 19. 9. 2015 | to: ? ? ?

A máme tu druhý layout na tomto blogu! Jsem s ním nesmírně spokojená a ty barvy jsou super! :) Je to docela velká změna oproti tomu minulému a to je to co jsem chtěla. Mám takový pocit, že tento layout tady zůstane poměrně dost dlouhou dobu. Doufám, že se líbí vám tak jako mě :) Co na něj říkáte? Už se konečně objevila pořádná novinka ohledně Crystal, takže ji brzy očekávejte na blogu a připomínám že můžete hlasovat v photo of the month (odkaz je v menu), taky se můžete zapsat do affiliates. :)

information 01

18. září 2015 v 22:29 | Chloe

Založila jsem si nový blog, věnovat se mu budu až příští týden, jelikož ted mám docela dost práce a opět tu dneska nebudu a ani zítra. Očekávejte na blogu velkou změnu, jsem strašně zvědavá jak to bude všechno vypadat :) V rekonstrukci budu pokračovat možná v neděli večer, uvidíme kdy přijedu, ale popravdě už to chci mít dodělané. Možná už víte, že jsem psala na můj ask o tom, že Crystal nemá vůbec žádné novinky, docela mě to štve, ale na druhou stranu jsem ráda, že mám potom více času a nejsem pořád jenom na blogu. Kontrolujte můj ask.fm, jsem tam skoro každý den ikdyž blog stojí, zeptejte se mě na cokoliv, ráda odpovím :) Dneska se už budu věnovat jenom na blogu o Crystal.

VÍCE INFORMACÍ NA MÉM ASK.FM

Návštěvnost - 7.09. 2015 - 13.09. 2015

14. září 2015 v 14:57 | Chloe |  visitors

Omlouvám se, že nejsou kvalitní články, ale právě pracuji na mém blogu, který jsem včera založila. Samozřejmě, že se budu nadále věnovat tomuhle, ráda přidávám o Crystal různé novinky. S návštěvností to docela dost kleslo, ale co bych mohla čekat, když začíná škola. Každopádně moc vám děkuji za každé číslo a také děkuji za přesáhnutí celkem 400 lidí na blogu. :)

Pondělí: 25
Úterý: 17
Středa: 16
Čtvrtek: 27
Pátek: 21
Sobota: 22
Neděle: 34

Celkem: 162